DUKANI DIEET

Nagu raamatu kaanel kirjas on..

Dukani dieeti ei esitleta enam. See areneb praegu maailmas kõigist dieetidest kige kiiremini, entusiastide toel. Selle jõud seisneb lihtsates abiniõudes ja neljas faasis:

- 100 toiduainet ISULE VASTAVAS KOGUSES, neist 72 valgulist ja 28 aedvilja,
- tormiline rünnakufaas 72 valgutoiduga,
- üleminekufaas, kus lisandub 28 aedvilja,
- kinnitamine avatuma toitumisega,
- stabiliseerimine iganädalase valguneljapäevaga,
- rohked retseptid, mille järgi on mõnus süüa teha,
- igale faasile kohandatud kehaline liikumine.

Kõikidest dieetidest, millest lugenud olen ja kuulnud sõbrannadelt, tundus see kõige säästvam. Sest olgem ausad, kõige suuremaks katsumuseks on magusast loobumine. Dukani dieediga seda tegema ei pea. Mis rõõmustas mind väga! (Teades, et kodus külmkapis ootab mind väga meeldiv ja kahjutu magustoit, on kergem loobuda pakutavast magustoidust külas. Ja muide, kes keelab oma tehtud dukani-magustoitu kaasa võtta ja teistelegi pakkuda? Paljud ei tee vahetki, et see tort, mille tõite on kalorivaene.)
Teiseks tõikaks on sport. Enamik dieete lihtsalt ei tööta kui sporti ei tee. Dukani dieedil sa EI PEA tunde spordisaalis veetma, mitmeid kilomeetreid maha jooksma ja pikki tunde jalutama. KUID VÕID! Kus juures see teadmine, et üle 30 min päevas ma ei pea kõndima, ergutas mind just rohkem kõndima. Lapsega mänguplatsidel tatsama ja uusi ja huvitavaid kehalisi harjutusi (kõht trimmi peale rasedust) leidma. Neid jagan kindlasti ka oma blogis.

Ning kui palju huvitavaid ja uusi inimesi olen kohanud ja nendega ning nende toel oma tulemusi saavutanud. Nii, et jõudu tööle! Ja kui vähegi tahtmist on, saab sellest üleliigsest kaalust alla palju kergemalt kui arvata võib!

RÜNNAKUFAAS
ÜLEMINEKUFAAS
KINNISTAMISEFAAS
STABILISEERIMINE

KASULIK TEADA
Nimekiri kõikidest lubatud toiduainetest
Asendamine
100 lubatud toiduainet
Dieedi Faasi Spikrid - kokkuvõtlikult kõikidest faasidest
Ideaalkaalu arvuatamine
Mida teha kaalu seisaku korral
5 lihtsat kehalist harjutust kaalu langetamiseks

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar